sppgo

fakty o stowarzyszeniu jak zostać członkiem SPPGO wspierają nas materiały promocyjne sppgo kontakt z sppgo
SPPGO


ostowarzyszeniu SPPGO
Fakty
Cele statutowe
Zakres działania
Założenia programowe
Zarząd
Członkowie wspierający
Jak zostać członkiem?
Deklaracja członkowska
Materiały promocyjne

Kontakt

inforamcje o odpadach
Rynek odpadów w Polsce
Odpady przemysłowe
Potencjalni odbiorcy
Świadomość ekologiczna

prawo o odpadach
Ustawy

Fakty dotyczące członków stowarzyszenia :

W dniu 12 września 2014 r. Członkowie Stowarzyszenia spotykają się kolejny raz. Gościć będziemy powtórnie przedstawicieli klastra odpadowego (www.klasterodpadowy.com). Ponadto firma VISUEL przedstawi kontenerową instalację do pirolizy plastików (www.visuel.pl).

sppgo nowe fakty
W dniu 04 kwietnia 2014 r. w Morach pod Warszawą odbędzie się kolejne spotkanie członków Stowarzyszenia. Ważnym elementem spotkania będą spotkania z zaproszonymi gośćmi. Na spotkanie zaproszony został też przedstawiciel działającego klastra firm odpadowych.

sppgo nowe fakty
W dniach 07-10 pazdziernika 2013 roku odbyły się targi POLEKO 2013. Nasze stoisko sąsiadowało ze stoiskiem Firmy NYCZ. Odwiedziło je wielu członków Stowarzyszenia. Korzystali oni z możliwoœci rozmów z zaproszonymi gośćmi. Tę edycję Targów należy uznać za udaną.

sppgo nowe fakty
20 września będziemy gośćmi Firmy VIG w Myszkowie. Po obejrzeniu nowego zakładu spotkanie przeniesie się do sali konferencyjnej w Zawierciu.

sppgo nowe fakty
W dniu 19 kwietnia 2013 do grona członków wspierających Stowarzyszenie dołączyła Firma CHIMIREC POLSKA Sp. z o.o. Witamy nową Firmę w szeregach naszego Stowarzyszenia i życzymy owocnej współpracy.

sppgo nowe fakty
W dniach 18 i 19 kwietnia 2013 roku odbyło się kolejne spotkanie Członków Stowarzyszenia w Warszawie-Morach. W ramach tego spotkania wygłoszone byłe dwie ważne prelekcje związane z wprowadzeniem przepisów nowej Ustawy o odpadach. Pierwsza prelekcja dotyczyła dostosowania naszych decyzji do zgodnych z obecnymi wymaganiami, druga natomiast ważnych zagadnień dotyczących transportu odpadów w świetle przepisów ADR.

sppgo nowe fakty
W okresie 20-23 listopada 2012 roku Stowarzyszenie Polskich Przedsiębiorców Gospodarki Odpadami uczestniczyło w targach POLEKO 2012. W tym roku nasze stoisko sąsiadowało ze stoiskiem Firmy NYCZ (ZA CO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY). Na stoisku gościło wielu członków Stowarzyszenia, gdzie w komfortowych warunkach mogli porozmawiać z zaproszonymi gośćmi. Dostępny dla odwiedzających Targi POLEKO był katalog SPPGO oraz inne materiały reklamowe członków Stowarzyszenia.

sppgo nowe fakty

14 września 2012 roku odbyło się spotkanie Członków SPPGO. Gościliśmy na ziemi ożarowskiej, gdzie na zaproszenie Spółki Mo-BRUK oglądaliśmy realizację wytwórni paliw alternatywnych w Karsach. Jest to największy i najnowocześniejszy zakład w Polsce, jedyny posiadający możliwość suszenia wytwarzanego paliwa.

sppgo nowe fakty
18 maja odbyło się spotkanie w Częstochowie. Na spotkaniu omawiany był mechanizm odwrotnego opodatkowania podatkiem VAT. Wykład Obrót odpadami a obowiązek podatkowy w podatku VAT prezentowany był przez dr Mariusza Cieśle.

sppgo nowe fakty
Spółka Mo-BRUK już notowana na giełdzie. (zobacz)

sppgo nowe fakty
W kwietniu 2012 r. za stroną www.mobruk.pl informujemy, że Członek Stowarzyszenia firma 
Mo-BRUK S.A. wprowadza z dniem 25 kwietnia akcje na Główny Rynek GPW. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
sppgo nowe fakty
W kwietniu 2012 r. do grona członków Stowarzyszenia dołączyło Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Krzysztof Maluśki z Kościana. Witamy nową Firmę w szeregach naszego Stowarzyszenia i życzymy owocnej współpracy

sppgo nowe fakty
W styczniu 2012 r. Zakład Usług Komunalnych HAK Stanisław Burczyński obchodził 20 lecie istnienia. W związku z powyższym składamy gratulacje i życzymy wielu dalszych lat działalności i rozwoju Firmy.

sppgo nowe fakty
W okresie 22-25 listopada 2011 roku, Stowarzyszenie Polskich Przedsiębiorców Gospodarki Odpadami uczestniczyło w targach POLEKO 2011. Gościliśmy na stoisku firmy VIG Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza.

sppgo nowe fakty

10 czerwca 2011 roku
odbyło się spotkanie Członków SPPGO. W trakcie spotkania zwiedziliśmy zakład NYCZ Intertrade, gdzie obejrzeliśmy instalacje do obróbki odpadów płynnych i doskonale wyposażone laboratorium analityczne. Za bardzo serdeczną atmosferę, chcielibyśmy w tym miejscu gorąco podziękować. W trakcie tego spotkania odbyła się też konferencja dotycząca tworzenia klastrów tematycznych. Temat ten przybliżył nam prelegent z firmy BSCE Consulting pan Bogusław Szpyt.

sppgo nowe fakty

W kwietniu 2011 do grona członków Stowarzyszenia dołączyła firma Nycz Intertrade z Krakowa. Niniejszym witamy w szeregach naszego Stowarzyszenia i życzymy owocnej współpracy.

sppgo nowe fakty

15 kwietnia 2011 roku w Morach pod Warszawą odbyło się kolejne spotkanie Członków SPPGO. Oprócz spraw proceduralnych na spotkaniu podjęto dyskusje o próbie pozyskania środków z Unii Europejskiej na rzecz Stowarzyszenia.

sppgo nowe fakty

W okresie 22-25 listopada 2010
roku, Stowarzyszenie Polskich Przedsiębiorców Gospodarki Odpadami uczestniczyło w targach POLEKO 2010. Kolejny raz gościliśmy na stoisku firmy VIG Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza.